Każdy to zna

Na pewno każdy zna wesele, na pewno każdy z nas zna te wszystkie opcje z tym związane. Można na pewno na to wszystko sobie pozwolić i można na pewno na to wszystko znaleźć jakiś sposób. Mamy w tym swoje opcje i mamy w tym swoje możliwości. Każdy to zna i każdy ma w tym swoje opcje. Nic nie stoi nam na przeszkodzie. Zawsze wiele będzie dla nas i zawsze będziemy mieli w tym wszystkim swoje prawa. Jakoś można na to znaleźć wiele sposobów, jeśli tylko chcemy.

Każdy z nas także na pewno był kiedyś na ślubie, na weselu. Znamy to i wiemy jak to wszystko wygląda. Chyba można na to wszystko jakoś znaleźć swoje sposoby. Nic nie będzie nam stało na przeszkodzie. Wiele można zawsze sobie przemyśleć i na wiele zawsze można sobie pozwolić, jeśli tylko chcemy. Każdy to zna i każdy w jakiś sposób może z tego wszystkiego korzystać. Na pewno nic nie stoi nam na przeszkodzie, abyśmy się interesowali weselami, ślubami i wszystkimi sprawami z tym związanymi, nawet jak nic nie planujemy dla siebie. Warto sobie to przemyśleć.

Dodaj komentarz


Szukaj
Kalendarz
  Sierpień 2019
  P W Ś C P S N
  « Cze    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  
Ślub idealny
  Mimo że wielu osobom z pewnością przydałby się prosty przepis na to, jak zaplanować a następnie zorganizować idealny ślub, to niestety takiego przepisu nie było i nigdy nie będzie. Powodem jest przede wszystkim to, że każda uroczystość ślubna jest indywidualną ceremonią charakterystyczną dla danej pary młodej i to, co dla jednych mogłoby się wydawać czymś idealnym (np. sypanie ryżem przy wyjściu z kościoła) dla innych może być wręcz nie do pomyślenia. Współcześnie zresztą w całej branży ślubnej i weselnej coraz częściej obserwuje się liczne odwołania do charakterystycznych cech ceremonii zachodnich – wiele elementów wesel wzorowanych jest na takich samych imprezach, które mają miejsce na przykład w Stanach. Przez takie działanie zanikają tradycyjne zwyczaje weselne typowe dla polskiej kultury czy wręcz zwyczajne charakterystyczne dla danego regionu Polski, które praktykowane są na przykład wyłącznie na Śląsku albo na Pomorzu. Jednak planowanie idealnego ślubu i równie idealnego wesela nie polega jedynie na wyborze konwencji, wedle której mają się one odbyć: w typowo polskiej czy już z zagranicznymi elementami. To przede wszystkim znalezienie odpowiedniej sali, w której będą się bawić goście, wynajęcie cateringu (jeśli właściciele sali nie zapewniają własnej kuchni) i zespołu muzycznego albo DJ’a. To też konieczność przygotowania listy ulubionych piosenek i utworów, które będą grane w czasie tańców a także wybór zabaw i zwyczajów weselnych, które pojawiają się w czasie imprezy tuż po oczepinach. Muszą być one jednak dobrane z rozwagą, aby w późniejszym czasie nie budziły w nas na przykład zażenowania. Nie wolno bowiem zapominać, że idealny ślub to też taki, na którym biesiadnicy świetnie się bawią i który będą bardzo długo pamiętać. A właśnie świetną zabawę i niezapomniane wrażenia w większości przypadków gwarantują dobrze dobrane zabawy, gry i konkursy weselne, w czasie których nie tylko można się pośmiać i doskonale bawić, ale też wygrać bardzo miłe i unikatowe upominki od Pary Młodej.