Niezapomniany wieczór panieński

Ślub to ceremonia niezwykle radosna, nie tylko ze względu na samą istotę, ale także szereg uciech, czekających zarówno na młodą parę, jak i gości. Piękne stroje, prezenty, śpiewy i tańce weselne połączone z ucztą, a wcześniej wieczór panieński, który dla każdej panny młodej powinien być niezapomniany i kojarzony wyłącznie z dobrą zabawą.

Osoba odpowiedzialna za organizację takiej imprezy, ma zwykle ogromne pole do popisu, oczywiście w ramach danego budżetu. Autorki podobnych przedsięwzięć zwykle prześcigają się w innowacyjnych pomysłach, chcąc by zabawa była jak najbardziej udana i zapadająca w pamięć.

Kilka pomysłów znajdziecie tutaj http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski

Można zdecydować się na rozwiązania sprawdzone i lubiane przez większość z nas, czyli np. urządzić w domu prywatny salon SPA na czas imprezy, czy wynająć przystojnych masażystów. Torty o najbardziej wymyślnych, często nieprzyzwoitych kształtach to już tradycja, tak samo jak stosowny zapas szampana, połączonego z wyrafinowanymi zakąskami.

Wiele czynników, decydujących o dobrej zabawie, zależy od oczekiwań i charakteru gości. Czasem lepiej sprawdzi się kameralne spotkanie z najlepszymi przyjaciółkami, nastrojowa muzyka, świece i rozmowy przy winie do białego rana.

Chcąc zabawić bardziej rozrywkowe dusze, możemy się skusić np. na wynajęcie limuzyny z szoferem i przejażdżkę po rozmaitych nocnych klubach, czy barach. Jeśli nie dysponujemy odpowiednim miejscem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego, możemy zawsze wynająć pokój z obsługą w ekskluzywnym hotelu, co może się jednak wiązać ze znacznymi kosztami.

Dodaj komentarz


Szukaj
Kalendarz
  Kwiecień 2019
  P W Ś C P S N
  « Kwi    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
Ślub idealny
  Mimo że wielu osobom z pewnością przydałby się prosty przepis na to, jak zaplanować a następnie zorganizować idealny ślub, to niestety takiego przepisu nie było i nigdy nie będzie. Powodem jest przede wszystkim to, że każda uroczystość ślubna jest indywidualną ceremonią charakterystyczną dla danej pary młodej i to, co dla jednych mogłoby się wydawać czymś idealnym (np. sypanie ryżem przy wyjściu z kościoła) dla innych może być wręcz nie do pomyślenia. Współcześnie zresztą w całej branży ślubnej i weselnej coraz częściej obserwuje się liczne odwołania do charakterystycznych cech ceremonii zachodnich – wiele elementów wesel wzorowanych jest na takich samych imprezach, które mają miejsce na przykład w Stanach. Przez takie działanie zanikają tradycyjne zwyczaje weselne typowe dla polskiej kultury czy wręcz zwyczajne charakterystyczne dla danego regionu Polski, które praktykowane są na przykład wyłącznie na Śląsku albo na Pomorzu. Jednak planowanie idealnego ślubu i równie idealnego wesela nie polega jedynie na wyborze konwencji, wedle której mają się one odbyć: w typowo polskiej czy już z zagranicznymi elementami. To przede wszystkim znalezienie odpowiedniej sali, w której będą się bawić goście, wynajęcie cateringu (jeśli właściciele sali nie zapewniają własnej kuchni) i zespołu muzycznego albo DJ’a. To też konieczność przygotowania listy ulubionych piosenek i utworów, które będą grane w czasie tańców a także wybór zabaw i zwyczajów weselnych, które pojawiają się w czasie imprezy tuż po oczepinach. Muszą być one jednak dobrane z rozwagą, aby w późniejszym czasie nie budziły w nas na przykład zażenowania. Nie wolno bowiem zapominać, że idealny ślub to też taki, na którym biesiadnicy świetnie się bawią i który będą bardzo długo pamiętać. A właśnie świetną zabawę i niezapomniane wrażenia w większości przypadków gwarantują dobrze dobrane zabawy, gry i konkursy weselne, w czasie których nie tylko można się pośmiać i doskonale bawić, ale też wygrać bardzo miłe i unikatowe upominki od Pary Młodej.