jabler.pl

Blog ogólnotematyczny

pomysły na paznokcie u nóg
Uroda

Najlepsze pomysły na paznokcie u nóg

Bardzo dużo kobiet w ostatnim czasie zwraca uwagę na swoje paznokcie. Zdecydowanie pomalowane paznokcie dodają każdej kobiecie szyku oraz elegancji. Obecnie stylizacja paznokci nie jest taka droga, dlatego nie warto z niej rezygnować. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że tak naprawdę ważne są nie tylko paznokcie u rąk. Warto zadbać także o swoje stopy i to nie tylko w sezonie letnim, gdy najbardziej je odsłaniamy. W jaki sposób można to zrobić?

Atrakcyjne paznokcie u stóp

pomysły na paznokcie u nóg

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, że jeżeli kobieta chce czuć się piękna, należy zadbać o każdą część naszego ciała. Nie powinniśmy zapominać o tym, że tak naprawdę jeżeli skupimy się tylko i wyłącznie na naszych dłoniach i twarzy, a zapomnimy o reszcie, efekt może nie być zadowalający. W takich przypadkach warto dokładnie ustalić plan działania i zastanowić się samodzielnie nad tym, co chcielibyśmy zmienić w swoim wyglądzie, a co nam się podoba. Tylko dzięki temu będziemy szczęśliwi, a przede wszystkim będziemy prezentować się atrakcyjnie.

Na pewno bardzo często częścią ciała, o której zapomina wiele kobiet są stopy. W szczególności w sezonie zimowym są one zapomniane, ponieważ nie zakładamy krótkich sukienek i nie odkrywamy stóp w sandałach albo wiązanych szpilkach. Jednak nawet w takich przypadkach warto dbać o swoje stopy, ponieważ w przeciwnym razie brak kompleksowej pielęgnacji może sprawić, że efekt nie będzie zbyt dobry. Czasem są nawet zimą takie sytuacje, że na przykład na basenie będziemy musieli odsłonić nasze stopy. Dlatego warto zadbać o to, aby prezentowały się doskonale. W szczególności powinniśmy wybrać odpowiedni kolor paznokci. Na jaki się zdecydować?

Popularne i modne pomysły na paznokcie u nóg

pedicure pomysły

Warto pamiętać, że kolor paznokci bardzo często jest wybierany w zależności od tego, jaki jest obecnie sezon. Jeżeli przykładowo chcemy prezentować się bardzo modnie w gorące, letnie dni, powinniśmy wybrać taki sam kolor lakieru do paznokci, jak gorące słońce lub niebieskie, słoneczne niebo. Pomysły na paznokcie u nóg w szczególności w wydaniu wakacyjnym mogą być bardzo szalone. Oczywiście możemy zdecydować się na klasyczny róż czy też ognistą czerwień. Jeszcze częściej wiele kobiet wybiera między innymi ognisty pomarańcz, jak również ciekawą, soczystą zieleń.

Paznokcie u nóg nie muszą być w monotonnym kolorze, ponieważ możemy na przykład zdecydować się na ombre. Choć jest to nieco zapomniany trend, takie wzory na dużych paznokciach u stóp mogą być bardzo ciekawe, gdy dwa lub też trzy kolory łączą się ze sobą, jednak ich przejście jest bardzo płynne. Coraz więcej kobiet wybiera także zdobienia w postaci między innymi kwiatów oraz elementów wykonanych za pomocą ozdób brokatowych. Bardzo modnym wzorem na paznokcie u nóg jest także delikatny pedicure. Do takiego pedicure możemy dołączyć białe ozdoby w kształcie kwiatów lub motyli. Taki pedicure jest uniwersalny i można go stosować praktycznie podczas każdej okazji, niezależnie od tego gdzie aktualnie się wybieramy.