jabler.pl

Blog ogólnotematyczny

utwory weselne
Porady

Jakie utwory muzyczne wybrać na wesele?

Z całą pewnością można stwierdzić, że ślub oraz wesele są bardzo ważnymi wydarzeniami w życiu każdego człowieka. Dlatego powinny być w odpowiedni sposób zorganizowane. Bardzo istotną kwestią w tym przypadku jest dobór odpowiedniej muzyki. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Prawy do lewego

Wśród najbardziej popularnych piosenek weselnych z całą pewnością można wymienić taki utwór weselny jak „Prawy do lewego”. Jest on stworzony przez następujących artystów: Kayah i Goran Bregovic. Jest to zdecydowany hit.

Mój przyjacielu

Utwory weselne obejmują również taki tytuł jak „Mój przyjacielu”, stworzony przez takich muzyków jak Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic. Jest on bardzo chętnie wybierany przez wiele weselnych par, ponieważ dobrze brzmi.

Bałkanica

Hit „Bałkanica” stworzony przez Piersi jest kolejną fantastyczną piosenką, która bardzo często wybierana jest na weselne zabawy. Jest to utwór, do którego dość dynamiczne można tańczyć. Z całą pewnością idealnie sprawdzi się na każdym etapie imprezy, zarówno na jej początku, jak i końcu.

Miłość w Zakopanem

Sławomir stworzył kolejny weselny hit, którym z całą pewnością jest piosenka „Miłość w Zakopanem”. W obecnych czasach pojawia się ona na praktycznie każdym weselu, ponieważ w fantastyczny sposób wpada w ucho. Jest uwielbiana przez wiele osób.

Przez twe oczy zielone

Wśród najbardziej popularnych piosenek weselnych można również wymienić taki hit jak „Przez twe oczy zielone”, który został stworzony przez zespół Akcent. Piosenka jest uwielbiana przez osoby w różnym wieku, zarówno starsze, jak i młodsze.

Despacito

Kolejnym utworem, który bardzo dobrze sprawdzi się na każdym weselu z całą pewnością jest Despacito. Jest to piosenka stworzona przez takiego artystę jak Luis Fonsi. Bez wątpienia można stwierdzić, że stała się ona hitem oraz doskonale wpada w ucho. Jest idealna do zabawy.

Y.M.C.A

“Y.M.C.A” stworzona przez taki zespół jak Village People jest następnym utworem, który na pewno bardzo dobrze sprawdzi się na każdym polskim weselu. Jest to piosenka o ponadczasowym charakterze, dlatego bez większych problemów będą się przy niej bawić różne pokolenia.

Wake Me Up (Before You Go Go)

Wśród weselnych klasyków można również wymienić taki hit jak Wake Me Up (Before You Go Go)”, który został stworzony przez zespół Wham. Piosenka idealnie sprawdzi się podczas każdego wesela, ponieważ każdy bardzo chętnie będzie przy niej tańczył.

Mama ostrzegała

W ostatnich latach w Polsce bardzo popularna stała się piosenka „Mama ostrzegała”. Powstała ona dzięki pracy takiego artysty jak Daj To Głośniej. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to jeden z największych weselnych hitów ostatniego czasu.

Ona by tak chciała

Wśród weselnych piosenek nie może również zabraknąć utworu „Ona by tak chciała”, który został stworzony przez takiego artystę jak Ronnie Ferrari. Jest to hit, który w szczególności przypadnie do gustu młodym uczestnikom imprezy. Jednak na pewno każdy będzie się przy nim dobrze bawił, dlatego warto go uwzględnić w repertuarze muzycznym podczas swojego wesela. Na pewno będzie to idealny wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *