jabler.pl

Blog ogólnotematyczny

Lifestyle Uroda

Codzienny makijaż bez codziennego malowania? Da się zrobić!

Wiele kobiet poświęca codziennie rano mnóstwo czasu na to, aby się pomalować. Nawet makijaż zajmujący kilkanaście minut zabiera nam tę chwilę snu czy wolnego czasu z rana! Oczywiście są też Panie, które nie malują się codziennie. Każdy ma prawo wyboru i może robić co chce! Jednak jeśli mimo wszystko chciałabyś codziennie pięknie wyglądać jak z makijażem, ale nie chcesz poświęcać na to za dużo czasu, to mamy świetne rozwiązanie! Czy słyszałaś o makijażu permanentnym? Albo innych technikach stylizacji?

Makijaż permanentny – jak to wygląda?

Jeśli nie chcesz codziennie się malować, ale lubisz makijaż, to postaw na make-up permanentny! To sposób na to, aby codziennie wyglądać po prostu pięknie! Można wykonać permanentny makijaż brwi, ust i np. oczu! Z takiego rozwiązania korzystają najczęściej kobiety z bardzo rzadkimi i jasnymi brwiami. Makijaż permanentny polega na wtłoczeniu pigmentu w skórę i odpowiednim jego wycieniowaniu. Można porównać to trochę do tatuażu. Dzięki takiemu zabiegowi możemy cieszyć się zawsze pięknymi, kształtnymi brwiami, piękną czerwienią wargową czy też stałą kreską na oku. Do wyboru są różne techniki, odcienie i sposoby wykonywania takiego makijażu!

Przedłużanie rzęs, czyli piękne oko na co dzień!

Jedną z najpopularniejszych metod na codzienny dobry wygląd jest przedłużanie rzęs. Mamy wiele różnych technik i rodzajów rzęs do wyboru. Możemy postawić na bardzo naturalny efekt lub też zaszaleć z objętością, skrętem czy też wyprofilowaniem oka! Dzięki przedłużonym rzęsom możemy tak naprawdę całkowicie zrezygnować z porannego makijażu. Trzeba jedynie pamiętać o zasadach higieny przy takiej stylizacji oraz rozczesywaniu kępek każdego ranka. Jednak wciąż jest to dużo wygodniejsze niż codzienne tuszowanie rzęs! Więcej przeczytasz na http://sophieczerymojasklep.pl.

Laminacja brwi i rzęs – naturalnie, ale widocznie!

Jeśli nie lubisz takie ingerencji w swoją urodę, to możesz postawić także na bardziej naturalne metody. Laminacja brwi polega na ich “ujarzmieniu” i ułożeniu w wybrany sposób na długo. Nie musimy więc codziennie malować i stylizować brwi. Warto połączyć ten zabieg z henną, która nada włoskom odpowiedni kolor. Jeśli chodzi o laminację rzęs, to polega ona na podkręceniu ich i utrzymaniu w takiej formie na dłużej. Co więcej, tutaj także możemy połączyć zabieg razem z henną. Rzęsy staną się bardziej widoczne i podkręcone, ale wciąż naturalne!