jabler.pl

Blog ogólnotematyczny

lipoliza iniekcyjna efekty
Porady

Lipoliza iniekcyjna efekty po zabiegu

Jednym z popularniejszych zabiegów wyszczuplających wykonywanych w ostatnim czasie jest lipoliza iniekcyjna. Jest to bezbolesny zabieg, który skutecznie usuwa nadmierną tkankę tłuszczową w danym obszarze ciała.

Lipoliza iniekcyjna – jak wygląda zabieg?

Na zabieg lipolizy można zapisać się do kliniki medycyny estetycznej, w której pracują doświadczeni lekarze. Jest to bardzo efektowny zabieg, który jest również bezpieczny, co jest szalenie istotne. Nie trzeba się także obawiać efektu jojo. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Musi być wstrzyknięta odpowiednia dawka, która doprowadzi do rozerwania struktury komórek tłuszczowych. Rozpuszczona tkanka nie znika, ale usuwa się samodzielnie podczas przemiany materii, a więc jest naturalnie wydalana z organizmu. Dzięki zabiegowi lipolizy można wysmuklić całe ciało, a dodatkowo ujędrnić skórę.

Lipoliza iniekcyjna efekty

Wiadomo, że lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem wyszczuplającym. Powyżej także można było się dowiedzieć, że skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Jakie jeszcze efekty można osiągnąć? Jest to zabieg, który doskonale niweluje cellulit, z którym zmaga się większość kobiet. Dzięki lipolizie można poprawić mikro krążenie i wymodelować różne partie ciała. Szczególnie spektakularne efekty są widoczne podczas wykonywania lipolizy podbródka, policzków czy kolan. Jest to zabieg nieinwazyjny, dlatego też doskonale sprawdza się u osób, które chcą szybko pozbyć się kompleksów, a przy tym nie oznajmiać całemu światu, że jakiś zabieg był wykonywany. Efekty zależne są ilości tłuszczu, jaki ma zostać usunięty, dlatego też ciężko jest określić liczbę zabiegów. Widoczne efekty są już po około 3 tygodniach. W tym czasie obwód danego obszaru zmniejsza się o 2 do 4 centymetrów.

Lipoliza iniekcyjna – przeciwwskazania

Każdy zabieg należy skonsultować z lekarzem, dlatego też przed przystąpieniem do lipolizy musi zostać przeprowadzony wywiad i wykonane muszą zostać badania lekarskie. Pewne jest to, że zabiegowi lipolizy iniekcyjnej nie mogą się poddać kobiety ciężarne oraz karmiące piersią. Osoby z padaczką oraz uczulone na preparat podawany podczas zabiegu także są z niego wykluczone. Jeśli w obrębie skóry w obszarze zabiegowym występują infekcje, to także jest przeciwwskazaniem. Ciężkie choroby wątroby i nerek, nowotwory i bardzo duża otyłość są powodem do zaniechania wykonania lipolizy iniekcyjnej.

Lipoliza iniekcyjna – czy warto poddać się zabiegowi?

Lipoliza jest nieinwazyjnym zabiegiem, który przynosi bardzo dobre wyniki. Dlatego odpowiedź na pytanie, czy warto poddać się lipolizie, jest twierdząca. Podczas zabiegu używane są naturalne składniki, które zwiększają jakość zabiegu, a tłuszcz wydalany jest z organizmu w naturalny sposób. Najczęściej nie występują skutki uboczne, poza bólem, który nie zawsze jest dokuczliwy. Podczas zabiegu pacjent jest pod kontrolą lekarza, który na bieżąco wyjaśnia wątpliwości, które mogą się pojawić na każdym etapie. Cena lipolizy także jest atrakcyjna, co jeszcze bardziej zwiększa popularność tego zabiegu.