jabler.pl

Blog ogólnotematyczny

Modne dodatki męskie marki Lavard
Uroda

Modne dodatki męskie marki Lavard

Moda męska cieszy się znaczącym wzrostem zainteresowania przez panów. Coraz więcej mężczyzn codzienne zestawy komponuje z dbałością o detale. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków.

Moda męska cieszy się znaczącym wzrostem zainteresowania przez panów. Coraz więcej mężczyzn codzienne zestawy komponuje z dbałością o detale. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków. Duże znaczenie ma wykreowanie stylu smart casual, który promuje elegancję w codziennych sytuacjach. Panowie z ciekawością sięgają po niepopularne kiedyś elementy ubioru oraz łączą desenie i kolory. Duży wpływ na modowe wybory panów upowszechnianie się wpisów o modzie męskiej, które są kopalnią pomysłów. Aktualnie wielkie znaczenie mają dodatki. To dzięki nim zestaw smart casualowy lub biznesowy jest efektowny i elegancki. Najważniejsze z nich to muszka, skarpety i pasek. Przyjrzyjmy się jakie dodatki będą królować tej wiosny.

Dodatkiem, który fenomenalnie podkreśla formalne stylizacje jest krawat. Zanim uzyskał swoją aktualną formę był chustą noszoną pod szyją przez chorwackich żołnierzy. Prędko przeniknął do eleganckiej mody męskiej i stał się powszechnie używany. Jego współczesna wersja występuje w kilku odsłonach. Zasadnicze znaczenie dla jego wyglądu ma jego materiał oraz wzór. Wyróżniamy kilka szerokości krawatów, które są mierzone w najszerszym punkcie. Istnieją krawaty lniane oraz te z mikrofibry. Charakteru nadają im wiązania, wśród których wymienić należy 3 najchętniej wybierane przez panów. Mowa o węźle typu Windsor, four in hand oraz węźle św. Alberta. Najpopularniejszym u polityków oraz celebrytów jest węzeł typu Windsor. Drugi w kolejności jest typ „prosty”, który wiąże się tak, aby otrzymać charakterystyczną łezkę poniżej węzła. Wielu Panów zamiennie z krawatem używa muszek, które przywodzą na myśl najbardziej eleganckie stylizacje. Jest ona fundamentem najbardziej eleganckiej mody męskiej. Aktualnie jest noszona nie tylko z frakiem czy smokingiem, ale także z garniturem oraz w zestawach koordynowanych. Muszka opanowała ubiór formalny, a także zestawy smart casualowe z marynarką. Można śmiało stwierdzić, że muszka od nowa wkroczyła do mody męskiej i jest niezwykle popularna. Dzieli się na modele eleganckie, ręcznie wiązane oraz te mniej formalne, np. w oryginalny wzór. Obecnie łamie stereotypy swojego wizytowego przeznaczenia. Świetnie wygląda z jeansami oraz kraciastą marynarką.

Zerkając nieco poniżej krawatu i muszki znajduje się poszetka. Warto odpowiedzieć sobie czym właściwie jest poszetka? To mała, kwadratowa chusteczka noszona w brustaszy. Pełni funkcję ozdobną. Często błędnie wkładany jest do niej kwiat, który prawidłowo powinien się znajdować się w butonierce. Z kolei poszetka to kwadratowa chusteczka z delikatnego materiału. Poszetka w kontrastowy deseń oraz jasne kolory nadaje się do noszenia w dzień. Wieczorem dopuszcza się wyłącznie białą poszetkę. W ubiorze eleganckiego mężczyzny istnieje zasada, że poszetka powinna być spójna z krawatem, ale należy unikać identycznego wzoru. To ważne, aby nie przytłaczać swojego ubioru „gryzącymi” się dodatkami.

Kolejnymi ozdobami ubioru męskiego, które znajdują się w połowie sylwetki są pasek oraz szelki. Choć popularniejszy jest pasek, szelki są jego klasycznym zamiennikiem. W większości męskich szaf króluje pasek. Jego głównym zadaniem jest podtrzymanie spodni we właściwym miejscu oraz funkcja ozdobna. Pasek męski może być swoistą biżuterią, która dyskretnie wyeksponowana może nadać stylizacji oryginalności oraz luksusowego sznytu. Ostatnio większym zainteresowaniem darzone są szelki. Można śmiało stwierdzić, że wracają czasy ich świetności. Sprawdzą się ze spodniami bez szlufek. Wyróżnia się szelki zapinane na guziki, a także te wykonane ze skóry. Najczęściej łączą się z muszką i w takiej formie coraz częściej można zaobserwować je w ślubnej modzie męskiej oraz ubiorze casualowym. To zyskujący popularność trend, który może odmienić styl nie jednego mężczyzny. Warto je posiadać w swojej kolekcji.

Najciekawszym w ostatnich latach trendem są ozdobne skarpetki. Panowie wykonujący różne zawody decydują się na wzbogacenie swojego ubioru w barwne akcenty. Wybór jest ogromny, zaczynając od fikuśnych printów lub niesztampowych wzorów geometrycznych. Coraz częściej spotykane krótsze nogawki świetnie łączą się z kolorowymi skarpetkami. Odpowiednio odsłonięte mogą być niebanalnym detalem w ubiorze casualowym. Dzięki nim każda stylizacja nabiera osobistego charakteru i pozwala wyrażać siebie.

Lavard od lat pozostaje ambasadorem klasycznej mody męskiej. To firma darzona szacunkiem przez klientów. Marka Lavard stawia na ponadczasową elegancję, dlatego poza flagowymi okryciami wierzchnimi oraz garniturami w swojej ofercie proponuje także liczne akcesoria, które wyróżniają się wysokogatunkowymi materiałami. Modne dodatki mogą stanowić ciekawe uzupełnienie wiosennych stylizacji, którym nadadzą zupełnie innego charakteru. Są również świetnym pomysłem na prezent. Kolekcja modnego mężczyzny bez wątpienia nie może się obyć bez klasycznego, skórzanego paska, wyrazistej i kolorowej poszetki czy fantazyjnych skarpet.

https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska,2,2141